הרשמת לקוח חדש

אזורי שילוח

9.1.מיטב מכסה אזורי חלוקה מסוימים ואינה מגיעה לכל עיר ויישוב. במידה והיישוב אינו נמצא ברשימת ההפצה יוכל הלקוח לבצע הזמנה באיסוף עצמי בלבד.

דמי משלוח

10.1. דמי המשלוח יתווספו לחשבון בסיום ההזמנה. דמי משלוח אשר יחויבו יופיעו בדף הבית, ובכל מקרה יוצגו בפניך בעת אישור סופי של פרטי הזמנה.

10.2. מחיר דמי המשלוח יוצג באתר. מיטב עשויה גם לשנות עלות דמי המשלוח מעת לעת על פי החלטתה הבלעדית וללא כל הודעה מוקדמת למעט מחיר המוצר ביום ביצוע ההזמנה. מיטב שומרת לעצמה את הזכות לשנות את דמי המשלוח עבור אזורי חלוקה שונים.

10.3 מחיר דמי המשלוח מדימונה עד אילת - הינו בתוספת 50 ש"ח לדמי המשלוח הקיימים

אספקת ההזמנה

11.1.הסחורה תסופק לכתובת שתימסר בעת מילוי טופס ההרשמה לאתר, או לכתובת אחרת שתצוין בעת ההזמנה.

11.2. בעת ההזמנה תתבקש לציין את תחום השעות כפי שרצוי עבור משלוח. בזמן הזה אתה חייב להיות נוכח בכתובת בכדי לקבל את ההזמנה.

11.3. שליחי מיטב אינם חוסכים במאמץ כדי לספק את ההזמנה בתחום השעות המבוקש שנקבע בהזמנה. מוקד שירות הלקוחות של האתר ישתדל לעדכן אתכם בכל מקרה של שינוי במועד האספקה. במקרה שמועד האספקה יהיה שונה(מוקדם או מאוחר)מהמועד המועדף הנקוב בהזמנה, ובכל מקרה לא תהיה פטור מלשלם עבור ההזמנה עצמה ודמי המשלוח.

11.4. אם במועד המסירה של המשלוח לא יהיה נוכח המזמין, המשלוח יימסר למי שיהיה נוכח באותו הזמן במקום – או יושאר ליד הדלת הקדמית אם אף אחד לא נמצא. במקרה זה האחריות ושלמותו של המשלוח, חלות עליך בלבד. מיטב לא תישא באחריות כלשהי לאובדן, קלקול, שבר או פגם בעקבות השארתו של המוצר בסמוך לדלת.

11.5.בעת ביצוע הרכישה תוכלו לציין שלא להשאיר את המשלוח מחוץ לדלת. והיה וציינתם כך, ולא היה מבוגר כדי שיוכל לקבל את המשלוח, מיטב תחזיר את המשלוח לאחת מסניפי הרשת. במקרה זה, יהיה עליך ליצור קשר עם החברה ולתאם מועד אספקה חדש ותחויב לשלם דמי משלוח מלאים.

11.6. מיטב לא תהיה אחראית לעיכובים הנובעים ממסירת מידע שגוי על ידי המשתמש.

בדיקת משלוח

12.1. אנא בדוק את תוכנו של המשלוח מיד לאחר קבלתו ולהשוות אתו לחשבונית שתועבר אליך במשלוח מבלי לעכב את השליח. בכל שאלה על הזמנה שסופקה עליך לפנות לשירות הלקוחות בתוך 24 שעות מקבלת המשלוח.

שינויים וביטולים

13.1. מיטב עושה מאמצים בכדי לאפשר לך לשנות את ההזמנה ו/או לבטלה. שינוי ו/או ביטול של הזמנה יחול בתנאים הבאים:

13.1.1.בקשות לשינוי ו/או ביטול הזמנה התקבלו רק בתוך 12 שעות לאחר ביצוע הזמנה.

13.1.2.שינוי ו/או ביטול הזמנות של מעבר לטווח השעות שצוין באתר תופנה לשירות לקוחות.

13.1.3 בעת הפנייה לשירות הלקוחות תתבקש להזדהות את ע"י שם המשתמש והסיסמא שבחרת בעת הרישום באתר.

נגישות